Ir saugok mus nuo piktojo. Šešėlinis elito gyvenimas, papasakotas Henriko Daktaro ir Vlado Belecko

Prekės kodas: VLRP048
Ir saugok mus nuo piktojo. Šešėlinis elito gyvenimas, papasakotas Henriko Daktaro ir Vlado Belecko
Aprašymas 

Leidėjas: Nataiva

Išleidimo metai: 2018

Formatas: 18x25

Knygos puslapių skaičius: 392

ISBN ar kodas: 9786099551982

Knygos "Ir saugok mus nuo piktojo. Šešėlinis elito gyvenimas, papasakotas Henriko Daktaro ir Vlado Belecko" aprašymas

Naujoje Rūtos Janutienės knygoje lyg gerai „sukaltame" detektyve „Ir saugok mus nuo piktojo"- netikėtai pasirodę liudininkai apverčia prokuroro planą aukštyn kojom. Kalėti iki gyvos galvos nuteisti Henrikas Daktaras ir Vladas Beleckas ne tik papasakojo apie šešėlinį Lietuvos elito gyvenimą, kurio veikėjus skaitytojas puikiai atpažins - nuo teisėsaugos šulų, kunigų ir politikų iki garsių žurnalistų, menininkų ir verslininkų. Jiedu taip pat pateikė ir „daiktinių įrodymų": knyga gausiai iliustruota Daktaro ir Belecko asmeninių albumų nuotraukomis.

„Du karus ir okupaciją išgyvenęs mano senelis melsdamasis paskutines „Tėve mūsų" eilutes sakydavo : „Ir saugok mus nuo piktojo" (dabar sakoma „nuo pikto")", - sako autorė.

Virsmo metais šėtoniškos jėgos įgyja žmogiškus pavidalus. Praėjusio amžiaus devintojo ir dešimtojo dešimtmečio virsmas, kai po 50 metų lygiavos, deficito, minčių muštro, radosi nepriklausoma Lietuva, taip pat pažadino piktąjį. Jo pavidalai buvo patys įvairiausi: vagys, žmogžudžiai, vakarykščiai spekuliantai ir kontrabandininkai, galių netekę kagėbistai ir partiniai veikėjai suvienijo jėgas, kad pasipelnytų iš Sovietų sąjungos griuvimo.

€14,99